Cereus s.r.o.

Společnost Cereus s.r.o. je rodinná firma, která na českém trhu působí již téměř 20 let. Kromě vlastních přírodních produktů se soustředí také na distribuci skleněných lahví na vodu dánské značky Retap. Výhradní distribuci Retap produktů pro Českou a Slovenskou republiku zajišťuje již od roku 2014.

O společnosti Retap
V roce 2009 se společnost Retap rozhodla aktivně zapojit do řešení globálně narůstajícího množství plastového odpadu hromadícího se na naší planetě v oceánech a přišla s konceptem skleněné lahve, která díky možnosti opakovaného použití nahradí tisíce vyprodukovaných plastových PET lahví s balenou vodou ročně. Společnost Retap tak tímto krokem podporuje snížení produkce plastového odpadu, ale i využívání kohoutkové vody, která je oproti balené vodě mnohonásobně levnější.

Hlavní ideou společnosti Retap je zdraví člověka a co nejnižší environmentální dopad na životní prostředí. Mezi produkty společnosti Retap naleznete především lahve, karafy a sklenice na vodu. Veškeré tyto produkty jsou vyráběny v České republice.

Lahve v modré a šedé barvě byly součástí limitované edice sbírkových předmětů k jubilejnímu 10. ročníku.