ÚvodProgramyStále s úsměvemVideoPaní doc. MUDr. Iva Holmerová, Ph.D., ví, jak se starat o stáří

Paní doc. MUDr. Iva Holmerová, Ph.D., ví, jak se starat o stáří

Video | Stále s úsměvem | Archiv článků

3. března 2020

Přinášíme vám video záznam přednášky Starat se o stáří přední české gerontoložky doc. MUDr. Ivy Holmerové, Ph.D., se kterou konzultujeme náš program pro seniory Stále s úsměvem.

Před měsícem, začátkem února, jsme vás pozvali na zajímavou přednášku, jejíž téma se různým způsobem může dotýkat každého z nás, ať jsme v jakémkoliv věku. Minulý týden 25. 2. večer se Kostel u Pražského jezulátka zaplnil nikoliv k bohoslužbě nebo turisty, ale pozornými posluchači, kteří soustředěně a se zaujetím naslouchali paní doc. Ivě Holmerové. Vše, o čem hovořila, bylo podloženo její hlubokou expertní znalostí i celoživotním působením v oborech a oblastech spojených s tematikou přednášky, kterou účastníci odměnili nejen dlouhým potleskem, ale i řadou dotazů.

Náš nadační fond byl u toho, a tak jsme se hned po přednášce dozvěděli, že byl pořízen záznam celé přednášky, který vám nyní můžeme zprostředkovat.

Po přednášce paní doc. Holmerová podepisovala knížku Aktivní gerontologie aneb Jak stárnout dobře, o níž jsme vám již dříve referovali, a která vyšla s podporou našeho nadačního fondu.