ÚvodProgramyStále s úsměvem10. ročník Sportovních her seniorů ČR

10. ročník Sportovních her seniorů ČR

Stále s úsměvem | Archiv článků

31. května 2019

Dobrá nálada, slunečné počasí a spousta obdivuhodných sportovních výkonů mužů a žen ve věku 60+! 

10. ročník Sportovních her seniorů ČR proběhl ve čtvrtek 30.5.2019 na Stadionu mládeže Na Kotlářce v Praze 6. Akci každoročně pořádá David Huf, vícenásobný mistr světa a Evropy ve sportovním aerobiku, se svým spolkem Buď Fit Seniore. Nadační fond Veolia patří již 5 let k jeho hlavním partnerům.

Her se zúčastnili i sportovci z řad našich bývalých kolegů z Pražských vodovodů a kanalizací, kteří závodili ve dvou týmech v pétanque. Přišli jsme je podpořit a předvedli opravdu skvělé výkony. Fandili jsme i týmům z organizací, které podporujeme v našem programu Stále s úsměvem. Jako partner akce jsme také předávali ceny těm nejúspěšnějším. Na místě nechyběl ani vodní bar Veolia, u kterého se mohli zúčastnění osvěžit. 

Bylo úžasné pozorovat milovníky pohybu v nejrůznějších sportovních disciplínách.  Nejstaršímu aktivnímu účastníkovi, který závodil ve třech disciplínách, bude letos 93 let. Opět všichni dokázali, že věk je jen číslo!

Česká televize natočila reportáž ze Sportovních her seniorů ČR 2019 a odvysílala na ČT Sport v pořadu Sport v regionech - http://www.budfitseniore.cz/foto-a-video/sportovni-hry-senioru-2019-praha/

Sportovních her se letos zúčastanilo na 330 soutěžících ve třech věkových kategoriích