ÚvodProgramySTARTérSTARTér znovu podpořil začínající podnikatele!

STARTér znovu podpořil začínající podnikatele!

STARTér | Tiskové zprávy

20. listopadu 2018

Nadační fond Veolia schválil v rámci svého programu STARTér, Věř si a podnikej! podporu pro 7 nových podnikatelských záměrů. Mezi schválené projekty byla v úterý 20. listopadu v Olomouci rozdělena částka ve výši 350 000 Kč.

Nadační fond Veolia podporuje v Moravskoslezském a Olomouckém kraji v rámci programu STARTér, Věř si a podnikej! především tradiční i netradiční řemesla a projekty přinášející společenskou prospěšnost obyvatelům. Listopadové zasedání schvalovacího výboru nebylo výjimkou a neslo se především v duchu podpory drobných řemeslníků.

Drobné opravy v domě i na zahradě si tak můžete nově objednat u pana Košaře z Ostravy nebo pana Tichavského z Nového Jičína. Pokud jste si ještě nestihli nechat zkontrolovat před novou topnou sezónou svůj plynový kotel a pocházíte z Opavska, neváhejte se obrátit na pana Juráška. Ač se svým podnikáním v oboru plynoservisu teprve začíná, nadšení ani zkušenosti mu nechybí!

U žen podnikatelek tentokrát převládl obor fotografie. Krásné profesionální nejen rodinné fotografie si nyní můžete objednat u paní Deutsch z Hradce nad Moravicí či paní Varmužové z Orlové. Obě podnikatelky navíc nabízejí zajímavou službu, a to profesionální přípravu fotoknih z pořízených fotografií. Co říkáte? Nedáme si svoje rodinné foto poklady do pořádku?

 

Celkově bylo v roce 2018 podpořeno krásných 100 nových pracovních míst částkou přesahující 4,4 mil. Kč. Za devatenáct let existence programu STARTér, Věr si a podnikej! vzniklo s přispěním Nadačního fondu Veolia neuvěřitelných 2 298 nových pracovních míst podpořených částkou 107 mil. Kč.

 

IMG_6442                     IMG_7756