ÚvodProgramySTARTérRetro Barbershop ve Frýdku - Místku

Retro Barbershop ve Frýdku - Místku

STARTér

3. května 2018

Pan Jaroslav Kukuczka rád navštěvoval barbershopy po celé republice. Podobné zařízení zaměřené pouze na muže však v jeho městě chybělo, a protože tušil, že by o tyto služby mohl být zájem, rozhodl se ryze pánské kadeřnictví ve Frýdku – Místku otevřít.

Od běžných pánských holičství se barbershop liší nabízenou profesionalitou, službami, atmosférou a v neposlední řadě i vyšší cenou. „Kadeřníci barbershopu zvládnou veškeré účesy, ať už se jedná o old school, či o ty nejmodernější. Ničeho se nebojí a s radostí se pouští i do těch nejsložitějších účesů, které jiná kadeřnictví nezvládnou,“ říká majitel barbershopu pan Kukuczka. Retro Barbershop není jen holičství, je to zároveň i místo, kde si pánové mohou odpočinout. Kromě dokonalé péče o vlasy a vousy, se kadeřníci zaměřují také na obočí, uši, krk a v těch nejvyšších službách i ruce a pleť. Při každé návštěvě jsou klientům nabízeny nealkoholické nebo kvalitní alkoholické nápoje.

Z příspěvku Nadačního fondu Veolia si pan Kukuczka pořídil kvalitní kadeřnické křeslo a další vybavení.

Více o poskytovaných službách se můžete dozvědět buď telefonicky nebo na Facebooku a v blízké budoucnosti na webových stránkách, které jsou momentálně ve výstavbě.

Obrázek 2  Obrázek 4 Obrázek 3