ÚvodProgramySTARTérPodporujeme zaměstnávání zdravotně postižených spoluobčanů

Podporujeme zaměstnávání zdravotně postižených spoluobčanů

STARTér

3. dubna 2017

Podporujeme zaměstnávání zdravotně postižených spoluobčanů

 

Se zaměstnáváním zdravotně postižených spoluobčanů má pan Václav Stebel, jednatel společnosti VASMI trade, s.r.o., a spolumajitel dílny HANDICAP - chráněná dílna s.r.o. již bohaté zkušenosti. I díky podpoře Nadačního fondu Veolia se mu podařilo před několika lety zahájit provoz chráněné dílny specializující se na loupání brambor a opracování zeleniny, včetně vakuování a balení. 

Motto této chráněné dílny zní: Zakoupením našich výrobků pomáháte handicapovaným. A je vidět, že lidé pomáhat chtějí! Poptávka po zboží pocházející z této chráněné dílny je totiž především ze strany nemocnic, domovů důchodců, škol či školek obrovská a výrazně převyšuje nabídku.

I proto se pan Václav Stebel rozhodl pronajmout si novou provozovnu v Dolních Tošanovicích a pod hlavičkou společnosti VASMI trade zvyšující se poptávku uspokojit. Práci zde nově najdou 4 zdravotně znevýhodněné osoby s předpokladem výrazného navyšování pracovní síly do budoucna.

„Chtěl bych poděkovat Nadačnímu fondu Veolia nejen jménem svým, ale především jménem našich zaměstnanců, kteří našli uplatnění v pracovní činnosti, což má velmi příznivý vliv i na jejich osobní životy a přál bych do budoucna nadačnímu fondu další úspěšné projekty,“ uvedl závěrem pan Václav Stebel, jednatel společnosti VASMI trade.

 

Chladicí sklad