ÚvodProgramySTARTérKrása fotografie

Krása fotografie

STARTér

11. ledna 2017

Paní Lucie Petřeková se narodila se smyslem pro krásu.  Vystudovala propagační výtvarnictví, které v sobě zahrnuje navrhování, design a grafiku. Dále se věnovala studiu fotografie, prošla kurzem ve fotografickém studiu a na vyšší odborné oděvní škole v Brně se naučila pracovat s textiliemi. „Můj život se již od dětství točil kolem umění“, říká s úsměvem mladá fotografka.

Paní Petřeková se začala profesně věnovat fotografování v závěru loňského roku a zřídila kreativní fotografický ateliér se zaměřením na tvorbu aranžované fotografie s využitím šatů, šperků a dalších doplňků z vlastní produkce. V podnikání se chce zejména věnovat fotografování svateb, vytváření klasických portrétů a aranžovaných romantických a pohádkových portrétů. Nedílnou součástí budou také aranžérské práce.

„Jsem kreativní člověk a mým posláním je něco neustále tvořit, proto nechci být jen klasickým fotografem. Mé snímky by měly zachycovat příběhy a být něčím víc než jen pouhou fotkou“, říká paní Petřeková.

Aby svým zákazníkům nabídla komplexní služby, spolupracuje paní Petřeková se svatebním salonem, vizážistou a je v kontaktu i s majiteli historických interiérů.

Pokud máte zájem o opravdu originální fotografie s vlastním příběhem, neváhejte ateliér MADAM paní Lucie Petřekové navštívit (www.fotomadam.cz), nachází se v blízkosti Olomouce, v klidné lokalitě Svatého Kopečka - Droždína.

„Jsme rádi, že díky naší pomoci pomůžeme mladé kreativní podnikatelce prosadit se a dělat v životě to, co ji naplňuje“ , dodává na závěr garantka projektu, zaměstnankyně Veolia Energie ČR, paní Kateřina Matlachová.

IMG_06web2

IMG_823web