ÚvodProgramySTARTérKdyž láska ke zvířatům přeroste v podnikání

Když láska ke zvířatům přeroste v podnikání

STARTér

20. července 2018

Paní Šebestová je majitelkou čtyř psů. Móda ji fascinuje již odmalička. Ptáte se, co tyto dvě zcela odlišné věci mají společného? Možná se budete divit, ale mnoho.

Chtěla, aby i její psí miláčci nosili módní doplňky a slušivé oblečky, a tak jim občas něco ušila. Zjistila, že se její výrobky líbí nejenom známým, ale že ji na procházkách zastavují i cizí lidé a o její výtvory se zajímají.

Paní Šebestová se zaměřuje na výrobu obojků, vodítek a postrojů pro psy v různých designových provedeních, většinou z látek či koženky doplněné kvalitními kovovými nebo plastovými komponenty. Dále šije stylové módní doplňky pro psy typu motýlky, šátky, mašličky na obojky apod. Brzy by svůj sortiment ráda rozšířila i o produkty pro majitele psů, a to jak funkční (např. výcvikové vesty), tak i stylové (např. sukně ve stejném provedení jako obojek nebo venčící kabelka). V případě zájmu je možné na výrobek nažehlit i jméno psa, adresu či telefon majitele.

Díky pomoci Nadačního fondu Veolia si paní Šebestová pořídila kvalitní vybavení šicí dílny, která se nachází v místě jejího bydliště v obci Dobrá v okrese Frýdek – Místek. Majitelka dílny už se těší na nové zákazníky a my jí přejeme mnoho úspěchů v podnikání.

DSC_0013

IMG_20180704_150952

DSC_0030