ÚvodProgramySTARTérJste spokojeni s kvalitou sýrů dostupných v běžných obchodech?

Jste spokojeni s kvalitou sýrů dostupných v běžných obchodech?

STARTér

2. března 2017

Jste spokojeni s kvalitou sýrů dostupných v běžných obchodech? Pokud ne, vyzkoušejte tyto.

Vyzkoušejte domácí sýry z produkce paní Veroniky Kunčarové ze Suchdola nad Odrou, která na samém počátku chtěla svým dětem a nejbližším nabídnout kvalitní sýry z ověřených surovin a bez použití chemických látek a umělých dochucovadel.

Během mateřské dovolené začala v této oblasti experimentovat a vyrábět sýry, jogurty a pribináčky pro své děti a své umění zdokonalila tak, že se rozhodla ve výrobě domácích pařených sýrů podnikat.

Sýry vyrábí z kravského mléka z místního zemědělského družstva. Mladá maminka se zaměřuje především na pařené sýry (parenica, nitě, špalíky ochucené česnekem, bylinkami a kořením), čerstvé sýry a ricottu (syrovátkový sýr). Pro speciální a slavnostní příležitosti nabízí také obložené sýrové mísy.

„Věřím, že mé několikaleté zkušenosti z oblasti prodeje a jednání s lidmi mi budou velkou nápomocí k dosažení mých snů“, dodává mladá podnikatelka.

Díky příspěvku Nadačního fondu Veolia si může paní Kunčarová pořídit do své provozovny v Kletné u Suchdola nad Odrou lednici, kuchyňský dřez a pracovní nerezové stoly, které poslouží ke zrání, výrobě a balení hotových výrobků.

P3010036