ÚvodProgramySTARTérJdu svou vlastní cestou 2021

Jdu svou vlastní cestou 2021

STARTér | Video | Archiv článků

16. prosince 2021

Zveme Vás ke zhlédnutí vítězného videa z právě vyhlášené soutěže Jdu svou vlastní cestou 2021 organizované pro příjemce podpory v nadačním programu STARTér, Věř si a podnikej!

Už přes 20 let pomáháme v našem nejstarším nadačním programu STARTér, Věř si a podnikej! začínajícím a drobným podnikatelům z Moravskoslezského a Olomouckého kraje v rozjezdu jejich podnikání. Letos jsme podpořili 52 projektů, díky kterým vznikne 66 pracovních míst (z toho 12 pro osoby zdravotně znevýhodněné).

Na podporu těchto skvělých lidí a jejich projektů vznikl navíc 2. ročník soutěže "Jdu svou vlastní cestou", ve které podpoření podnikatelé ve videu krátce představili své podnikání. Z došlých videí jsme s pomocí našich kolegů ze společností skupiny Veolia vybrali 3 nejzajímavější, která pak postoupila do hlasovacího finále na facebookové stránce Nadačního fondu Veolia. Nejvíce hlasů od veřejnosti obdržela Markéta Bartošová a Plavecká škola Šupinka, a získala tak finanční cenu v celkové výši 25 000 Kč k již udělenému grantu.

Věříme, že Vás její soutěžní video potěší tak, jako potěšilo nás. Na ostatní soutěžní videa se můžete podívat zde