ÚvodProgramyMiNiGRANTY® VEOLIAŽádosti o MiNiGRANTY® VEOLIA 2014

Žádosti o MiNiGRANTY® VEOLIA 2014

MiNiGRANTY® VEOLIA

2. dubna 2014

K datu 2. 4. 2014, 11 hodin 40 minut máme v Nadačním fondu Veolia  evidováno 18 zaslaných projektových žádostí ze všech divizí společností  Veolia Voda a Dalkia. Je to asi 1/10 z celkového počtu žádostí, které získaly MiNiGRANT před rokem.  Projektové žádosti je možno předkládat až do 30. dubna (včetně).  

„Připomínáme, že MiNiGRANTY jsou příležitostí pro zaměstnance skupiny Veolia  Environnement podpořit DOBRO ve svém okolí. Nejde o grantový program otevřený pro širokou veřejnost, předkladatelem projektu a jeho dobrovolníkem musí být vždy náš zaměstnanec,“ zdůrazňuje Vendula Valentová, ředitelka nadačního fondu.

Administrátorkou letošního výběrového řízení programu MiNiGRANTY® je Hana Šmídová ze Severočeských vodovodů a kanalizací, a.s., která k letošním MiNiGRANTŮM říká: „Potenciální uchazeči o MiNiGRANTY®  volají denně, spíš chtějí zkonzultovat svoje nápady, méně časté je řešení nějakých problémů. Také se radí, jak udělat rozpočet, na co je možné žádat, jak zapojit dobrovolníky, někteří mi dokonce posílají náhledy ke čtení .“