ÚvodProgramyMiNiGRANTY® VEOLIAVodárenské granty pomáhají již sedmým rokem

Vodárenské granty pomáhají již sedmým rokem

MiNiGRANTY® VEOLIA

3. července 2014
Udělat dobrý skutek a pomáhat tam, kde to je potřeba, to je hlavní smysl projektu Minigrantů.

  „Hodně našich zaměstnanců pomáhá ve svém volném čase v různých neziskových organizacích. Právě jejich aktivitu chceme ocenit a podpořit tím, že vybranou organizaci a její projekt finančně podpoříme." uvedla Kristina Blaszczyková, tisková mluvčí 1.SčV, a.s. Patří k nim například podpora alternativní výuky, osvěta zaměřená na ochranu přírody, či pomoc handicapovaným lidem.

„Naši zaměstnanci, kteří se v těchto organizacích aktivně angažují jsou zárukou, že peníze jsou využity tím správným směrem," vysvětlila Kristina Blaszczyková.

Finanční podporu dostal například Dům pod hrází v Pečicích, kde získané peníze použijí na schodolez, který tak umožní uživatelům domova překonávat schody a poskytne jim volný pohyb po domově.

Další grant pomůže částečně zkvalitnit život i 16ti leté Veronice, která se narodila s Downovým syndromem. Letos se o minigranty v rámci 1.SčV, a.s. přihlásilo třináct žadatelů. Šesti úspěšným, kteří se dnes zúčastnili slavnostního vyhlášení v příbramské restauraci Atollo, předala minigrant ředitelka Nadačního fondu Veolia Vendula Valentová a generální ředitel 1.SčV, a.s. Ivan Eis.

 

Zdroj: http://pribramsky.denik.cz/zpravy_region/vodarenske-granty-pomahaji-jiz-sedmym-rokem-20140627.html