ÚvodProgramyMiNiGRANTY® VEOLIAV rámci 14. ročníku programu MiNIGRANTY 2021 rozdělil NF Veolia 4 mil. Kč

V rámci 14. ročníku programu MiNIGRANTY 2021 rozdělil NF Veolia 4 mil. Kč

MiNiGRANTY® VEOLIA | Novinky

14. června 2021

Letos bylo z programu MiNiGRANT Nadačního fondu Veolia finančně podpořeno 138 projektů. Jde o veřejně prospěšné projekty, na kterých se podílejí ve svém volném čase zaměstnanci společností skupiny Veolia. Žadatel tak mohl získat finanční podporu až do výše 50 tisíc korun.

Z celkového počtu 183 podaných žádostí bylo podpořeno 138 projektů, a to celkovou částkou 4 029 035 Kč. Rozhodla o tom Správní rada Nadačního fondu Veolia na svém jednání 14. června 2021.

Tematické zaměření letošních projektů bylo letos opět pestré. Nejvíce projektů směřuje na rozvoj komunity a prostředí (33 %) a podporu znevýhodněných skupin (32 %). Následují projekty zaměřené na životní prostředí (18 %), volnočasové aktivity (14 %) a osvětu a vzdělání (3 %).

„Našim kolegům, kteří ve svém dobrovolničení neustávají ani v této náročné době, patří v první řadě velké poděkování. Finanční podpora jejich projektů v podobě MiNiGRANTŮ je náš příspěvek k jejich práci pro další lidi, komunitní prostředí nebo pro přírodu. Radost máme i z toho, že mezi žádostmi je letos více než 40 % nových projektů a organizací," uvádí ředitelka NF Veolia Vendula Valentová.

A kdo letos získal podporu? Seznam úspěšných projektů naleznete zde.

V návaznosti na vyhlášení výsledků letošního ročníku se ke konci června na Facebooku Nadačního fondu Veolia uskuteční oblíbená hlasovací soutěž se zapojením veřejnosti.

Z nominovaných projektů vyberou hlasující 3 projekty, které nadační fond podpoří bonusovým darem ve výši 10, 20 a 30 tisíc Kč. Budeme rádi za vaše hlasy!

Za 14 let existence programu MiNiGRANTY věnoval Nadační fond Veolia na projekty zaměstnanců skupiny Veolia již více než 44 milionů korun.

Gratulujeme všem úspěšným žadatelům!