ÚvodProgramyMiNiGRANTY® VEOLIAMladí hasiči mají nové překážky

Mladí hasiči mají nové překážky

MiNiGRANTY® VEOLIA

12. ledna 2022

V rámci loňského ročníku programu MiNiGRANTY 2021 podpořil Nadační fond Veolia dětský kolektiv Sboru dobrovolných hasičů Obříství částkou 33 000 Kč.

Ukazuje se, že dobrovolní hasiči jsou opravdu hybateli kulturního a sportovního života v obcích. S žádostmi o jejich podporu se v našem programu MiNiGRANTY setkáváme velmi často. Jsme moc rádi, že většina těchto spolků pracuje s dětmi, vede je ke sportu a pohybu. Hasičům z Obříství jsme v loňském roce přispěli částkou 33 000 Kč. A co si díky této částce mohou dovolit? "Díky příspěvku Nadačního fondu Veolia si můžeme pořídit překážky určené pro požární sport v kategorii dětí," říká Jiří Novák, velitel SDH.

"Navíc díky vstřícnosti Obce Obříství a ZŠ Obříství budou tyto překážky trvale umístěny na školním hřišti, kam s naším kolektivem dětí v době příznivého počasí chodíme trénovat," dodává.

Hasiči v Obříství mají vše promyšlené, nebudou používat překážky jen pro sebe, ale chtějí je nabídnout i okolním spolkům a plánují se s nimi v budoucnu taky blýsknout třeba na pořádaných soutěžích.

Od začátku fungování programu MiNiGRANTY náš nadační fond podpořil celkem 1 645 projektů celkovou částkou více než 44 milionů korun.

 

WhatsApp Image 2021-10-03 at 19.22.48(1)