ÚvodProgramyMiNiGRANTY® VEOLIAMiNiGRANTY VEOLIA 2020 - Na pomoc neziskovkám!

MiNiGRANTY VEOLIA 2020 - Na pomoc neziskovkám!

MiNiGRANTY® VEOLIA | Archiv článků

27. dubna 2020

Pomáháte ve svém volném čase jako dobrovolník / dobrovolnice v neziskové organizaci? Nachází se tato organizace z důvodu aktuálních opatření kvůli pandemii koronaviru v náročné finanční situaci? Požádejte o MiNiGRANT 2020 - Na pomoc neziskovkám! 

V posledních týdnech se život nás všech změnil téměř od základů. Na nějakou dobu se zavřely obchody, školy, kulturní zařízení i sportoviště. Nyní se pomalu některá omezení zmírňují, ale ještě delší dobu potrvá, než se situace zcela uklidní a stabilizuje. Mezi postižené a ohrožené složky společnosti patří i neziskové organizace. A přitom právě ty pomáhají velkému počtu znevýhodněných skupin obyvatel, pro které je aktuální situace také náročná a ohrožující.

Abychom neziskovým organizacím pomohli překlenout toto náročné období, rozhodl se Nadační fond Veolia pro letošní rok upravit pravidla programu MiNiGRANTY VEOLIA a vyhlásit novou, mimořádnou výzvu.

Kdo má nárok žádat o MiNiGRANT VEOLIA 2020?

  • Zaměstnanec skupiny Veolia, který se pravidelně dobrovolnicky angažuje pro nějakou neziskovou organizaci.
  • Organizace, pro kterou je grant určen, už byla alespoň jednou podpořena Nadačním fondem Veolia (z kteréhokoliv z grantových programů MiNiGRANTY, STARTér nebo Stále s úsměvem).
  • Činnost organizace byla významně ovlivněna vládními nařízeními souvisejícími s pandemií koronaviru.

Výše mimořádného příspěvku je až 50 000 Kč.

Nadační příspěvek je možné využít i neprojektově, tedy na úhradu nákladů, které pomohou zajistit zachování chodu organizace a její budoucí fungování, poskytování služeb. V letošním ročníku programu MiNiGRANTY nepodporuje NF Veolia individuální příjemce (fyzické osoby), ale pouze právnické osoby (organizace).

Formulář Žádosti o MiNiGRANT VEOLIA 2020 je k dispozici ke stažení zde. Vyplněnou žádost zasílejte na email info@nfveolia.cz nejpozději do středy 13. 5. 2020.

O přidělení nadačního příspěvku v tomto programu rozhodne Správní rada NF Veolia do konce května.

MiNiGRANTY letos pomáhají neziskovkám.

MiNiGRANTY VEOLIA neziskovky 2020

Tato upravená výzva letošního programu MiNiGRANTY nahrazuje původně publikovanou - je to tedy jediný termín pro podání žádosti v tomto roce. Již zaslané žádosti o podporu je možné podat ještě jednou, pouze v novém formátu. Fyzické osoby mohou být letos podporovány pouze prostřednictvím neziskových organizací. Děkujeme za pochopení.