ÚvodProgramyMiNiGRANTY® VEOLIAMiNiGRANTY 2020 jsou tady!

MiNiGRANTY 2020 jsou tady!

MiNiGRANTY® VEOLIA | Archiv článků

18. března 2020

Navzdory současné náročné situaci v souvislosti s pandemií koronaviru jsme se rozhodli zahájit plánovaný 13. ročník programu MiNiGRANTY® VEOLIA, který i letos podpoří dobré skutky našich zaměstnanců.

Nadační fond Veolia bude opět pomáhat zaměstnancům společností skupiny Veolia s jejich dobrovolnickými aktivitami. Každý ze zaměstnanců skupiny může požádat o finanční podporu do výše 50 tisíc korun na projekt, který má veřejně prospěšný charakter a na jehož realizaci se podílí ve svém volném čase jako dobrovolník.

MiNiGRANTY VEOLIA 2020

Zaměstnanci mohou podporu věnovat buď organizaci, v níž se dobrovolnicky angažují, nebo ji použít k realizaci svého vlastního projektu s veřejně prospěšným charakterem. Pokud jste aktivní ve více oblastech, můžete podat více žádostí o MiNiGRANT. Tradičně podporovanými oblastmi je dětský a dorostenecký sport a další volnočasové aktivity dětí a mládeže, podpora znevýhodněných skupin (lidé se speciálními potřebami, sociálně znevýhodnění, senioři) nebo ochrana přírody.

„Letos bychom chtěli ještě více podpořit komunikaci o MiNiGRANTECH v regionech, proto jsme si připravili soutěž. V jednotlivých regionech budou moci zaměstnanci hlasovat pro projekt některého ze svých kolegů / kolegyň a pomoci mu získat cenu v hodnotě 10 tis. korun pro jeho projekt. Navazovat bude potom i velká soutěž s hlasováním veřejnosti,“ uvedla ředitelka nadačního fondu Vendula Valentová.

Za dosavadních 12 ukončených ročníků jsme z tohoto programu podpořili celkem 1 428 projektů, mezi něž byla rozdělena částka převyšující 37 milionů korun.

VYUŽIJTE SVOU ŠANCI A POŽÁDEJTE LETOS O MiNiGRANT I VY!

Žádosti přijímáme do 31. srpna 2020.

Pro vyplnění formuláře je potřeba se přihlásit k uživatelskému účtu. Pokud ještě svůj účet nemáte, nejprve se zaregistrujte.)  

DSC_0423 DSC_4745 20190518_142521