ÚvodPodporujemeSoutěžíme .... aneb vyfoťte své okolí při úklidu!

Soutěžíme .... aneb vyfoťte své okolí při úklidu!

Podporujeme

16. listopadu 2015
Letos již po 23. organizuje Český svaz ochránců přírody v České republice mezinárodní kampaň Ukliďme svět!, kterou osmým rokem finančně podporuje generální partner projektu Nadační fond Veolia.

 

 

Díky podpoře nadačního fondu provází kampaň také soutěže.  Soutěž „Kraj, který prokoukl“, v které se oceňují organizátoři největšího počtu akcí v kraji (nejvíce akcí a nejvíce zapojených lidí), a fotografická soutěž  z úklidové akce.

Všechny pořadatele z vítězného „Kraje, který prokoukl“,  čeká čestné uznání od Českého svazu ochránců přírody. Tři vybraní pořadatelé výjimečně zdařilých úklidů budou oceněni peněžitou odměnou.

V roce 2014 se stal „Krajem, který prokoukl“ kraj Středočeský. Zde se pořádalo 60 z celkových 222 úklidů. Oceněni byli pořadatelé ZO ČSOP Klenice, Regionu Pošembeří o.p.s. a Sokolíci.

Fotografické soutěže se může zúčastnit každý, kdo se zúčastní úklidu v rámci kampaně Ukliďme svět! ve dvou kategoriích:

1) Kuriozita - soutěžní fotografie  si prohlédněte zde

2) Momentka - soutěžní fotografie  si prohlédněte zde

Do kategorie Kuriozita patří fotografie všech nezvyklých, úsměvných či jinak zajímavých předmětů, které se vám dostanou při úklidu do rukavic. Čím neobvyklejší, tím lepší.

Do kategorie Momenta patří fotografie, na kterých se „něco děje“, které zachycují spontánní okamžik či vystihují dění během vašeho úklidu. O takové fotky jistě nebude nouze!

Tři nejlepší a nejnápaditější fotografie z každé kategorie oceníme na konci roku 2015 pěkným dárkem v podobě poukazu do outdoorového obchodu a ochranářskou taškou s překvapením.

Svou fotografii přihlásíte tak, že nám ji pošlete na e-mail uklidmesvet@csop.cz do předmětu napíšete "Soutěž" a název kategorie. Uzavírka soutěží je 30.11. 2015.