ÚvodPodporujemeSoutěž kampaně Ukliďme svět! posílejte fotografie

Soutěž kampaně Ukliďme svět! posílejte fotografie

Podporujeme

1. dubna 2015

 

Ukliďme svět!, mezinárodní kampaň se koná ve 23 zemích světa. U nás ji organizuje a koordinuje Český svaz ochránců přírody a již 8. rokem finančně podporuje jako generální partner Nadační fond Veolia.

 

Finanční prostředky NF Veolia slouží na koordinaci kampaně a zajištění materiální podpory pořadatelům akcí, jako jsou pytle nebo rukavice.

Od loňského ročníku provází díky podpoře NF Veolia kampaň také soutěž. Oceňuje
organizátory největšího počtu akcí v kraji, který nejvíce prokoukl (nejvíce akcí a nejvíce zapojených lidí), a také fotografie největších kuriozit nalezených při úklidu.

Jarní úklidová sezóna už byla zahájena!

Přehled probíhajících akcí a registrace nových probíhá na www.uklidmesvet.cz.

Každý, kdo se zúčastní úklidu v rámci kampaně Ukliďme svět!, se může přihlásit do fotografické soutěže se svými fotografiemi z úklidové akce. Tři nejlepší a nejnápaditější fotografie z každé kategorie budou oceněny na konci roku 2015 pěkným dárkem v podobě poukazu do outdoorového obchodu a ochranářskou taškou s překvapením.

           

Svou fotografii přihlásíte tak, že ji pošlete na e-mail uklidmesvet@csop do předmětu napíšete „Soutěž“ a název kategorie.

Uzavírka soutěží je 30. 11. 2015.

Soutěžit můžete v těchto kategoriích:

Do kategorie Kuriozita patří fotografie všech nezvyklých, úsměvných či jinak zajímavých předmětů, které se vám dostanou při úklidu do rukavic. Čím neobvyklejší, tím lepší. Autoři tří nejlepších fotografií se mohou těšit na cenu.

Do kategorie Momentka patří fotografie, na kterých se „něco děje“, které zachycují spontánní okamžik či vystihují dění během vašeho úklidu. O takové fotky během vaší akce jistě nebude nouze! I zde nejlepší tři oceníme dárkem.

Skupinová soutěž: Pořadatelé akcí pošlou zprávu o proběhlém úklidu, automaticky se každému kraji přičítají úklidy. Kraj s největším počtem proběhlých (a nahlášených) úklidů, bude prohlášen za „kraj, který prokoukl“. Všechny pořadatele z vítězného kraje čeká čestné uznání od Českého svazu ochránců přírody. Tři vybraní pořadatelé výjimečně zdařilých úklidů budou oceněni peněžitou odměnou.