ÚvodO násNovinkyV Den dárců děkujeme všem našim partnerům

V Den dárců děkujeme všem našim partnerům

Novinky | Tiskové zprávy | Archiv článků

29. listopadu 2017

„Den dárců je pro náš firemní nadační fond opět příležitostí poděkovat všem našim dárcům, přispěvatelům, partnerům a podporovatelům. Díky nim můžeme realizovat všechny své programy a podporovat z nich stovky projektů a aktivit po celé republice. V letošním roce jsme poskytli nebo ještě poskytneme na darech asi 12 milionů korun,“ uvedla Vendula Valentová, ředitelka Nadačního fondu Veolia.

Aktuálně navíc děkujeme všem, kteří pomáhají s námi zlepšit dostupnost pitné vody obyvatelům jižní Etiopie.

Letošní charitativní prodej k Vodě pro Afriku jsme zahájili 11. 11. Svým zákazníkům a podporovatelům nabízíme nové designové karafy na vodu z křišťálového skla, které vzešly ze soutěže mezi studenty pražské UMPRUM, dále porcelánové šálky a africký čaj Rooibos. Všechny produkty je možné zakoupit prostřednictvím nadačního e-shopu nebo v prodejních místech našich partnerů v Praze, Brně a Ostravě. 

Náš nadační dar a peníze od přispěvatelů a ostatních dárců opět pomohou přivést tekoucí nezávadnou pitnou vodu do další vesnice v jižní Etiopii. Konkrétní vodní projekty v Etiopii realizuje česká humanitární organizace Člověk v tísni.

Voda pro Afriku pomáhá i u nás v Česku – prodávané předměty (karafy a hrnečky) jsou vyráběné v České republice, spolupracujeme s odpovědnými dodavateli jako je mamacoffee a v neposlední řadě nám s přípravou zboží v e-shopu a jeho distribucí pomáhají klienti organizace Pohoda– společnost pro normální život lidí s postižením.

Za sedm ukončených ročníků jsme poskytli na budování a obnovu vodních zdrojů v jižní Etiopii téměř 4 miliony korun.