ÚvodO násNovinkyOsmý ročník programu MiNiGRANTY® VEOLIA zahájen

Osmý ročník programu MiNiGRANTY® VEOLIA zahájen

Novinky

27. března 2015
Nadační fond Veolia bude opět pomáhat zaměstnancům skupiny Veolia s jejich dobrovolnickými aktivitami. Každý ze zaměstnanců skupiny může požádat o finanční podporu svého projektu a to až do výše 50 tisíc korun!

 

 

Za dobu své existence, od roku 2008 program MiNiGRANTY® VEOLIA finančně podpořil téměř 19 miliony korun 736 veřejně prospěšných projektů prospívajících prostředí a komunitě.

V loňském ročníku bylo podpořeno 148 regionálních projektů částkou větší        než 3,5 milionů korun.

Na výsledcích a úspěších programu mají největší zásluhu sami zaměstnanci!

 

 

Je obdivuhodné, kolik našich kolegů se věnuje ve volném čase dobrovolnictví. Pomáhá potřebným, pečuje o životní prostředí, pracuje s dětmi a mládeží, angažuje se v komunitním životě, přispívá k zachování kulturního dědictví apod. MiNiGRANTy vznikly a jsou tu proto, aby je v jejich aktivitách maximálně podporovaly, jsou příležitostí pro zaměstnance Veolia získat pro svůj projekt, o jehož potřebnosti a důvěryhodnosti jsou přesvědčeni finanční podporu,“ oceňuje aktivity kolegů ředitelka nadačního fondu Vendula Valentová.

Všichni zaměstnanci – dobrovolníci, kteří se rozhodli nezištně pomoci druhým mohou zasílat své žádosti do 20. dubna 2015.