ÚvodO násNovinkyDárek, který nás rozhýbe

Dárek, který nás rozhýbe

Novinky

27. března 2021

Tentokrát máme pro nás všechny - dospělé, děti i seniory - dárek, který nám Mgr. Kateřina Macháčová, Ph.D., s níž Nadační fond Veolia dlouhodobě spolupracuje, věnuje (nejen) k Velikonocům a letošnímu jaru.

Jde o příjemnou a nenáročnou sestavu cvičení na židli určenou těm, kteří tráví hodně času sezením - při práci, doma či v autě. Tyto protahovací cviky si může zacvičit opravdu každý - manager na home office či v kanceláři, žák na on-line výuce, ale třeba i senior. Cvičením Vás bude provázet Kateřina Macháčová a najdete ho tady: PERMANENTO anti židle. Ti z Vás, kteří mají doma nebo ve svém okolí (před)školáčky, mohou vyzkoušet i tuto veselou sestavu: PERMANENTO pro děti.

Společně s autorkou videí všem přejeme pevné zdraví - tělesné i duševní!

S mladou vědkyní Mgr. Kateřinou Macháčovou, Ph.D., z Centra pro studium dlouhověkosti a dlouhodobé péče Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy a zakladatelkou iniciativy Pohyb pro život jste se na našem nadačním webu mohli setkat již několikrát. Naposledy nedávno, když jsme představili její projekt Permanento věku navzdory - funkční pohyb pro každý den, kterému poskytujeme tříletou podporu. Kateřina se v něm věnuje pohybovým aktivitám pro seniorské generace.