ÚvodMédiaTiskové zprávyNadační fond Veolia připravil pro veřejnost nové internetové stránky www.nfveolia.cz

Nadační fond Veolia připravil pro veřejnost nové internetové stránky www.nfveolia.cz

Tiskové zprávy

13. září 2007

Praha - 13. září 2007 - V roce 2007 prošel Nadační fond Veolia malou organizační změnou. Jedním z výstupů nového pojetí nadační práce je spuštění internetových stránek na adrese www.nfveolia.cz.

Cílem stránek Nadačního fondu Veolia je seznámit návštěvníky webu s fungováním nadačního fondu, představit stručně jeho historii a především realizované projekty, které pomáhají v České republice už od roku 2003.

Celý web je koncipován tak, aby na něm rychle našli potřebné informace všichni, kteří se o dění a projekty nadačního fondu zajímají. Speciální část je věnována novinářům, ve snaze maximálně zpřístupnit důležité a aktuální zprávy a články.

„Chceme veřejnosti a zástupcům médií usnadnit orientaci v našich projektech a dát jim možnost dívat se nám takřka přes rameno, protože aktivity, které nadační fond v České republice realizuje a rozvíjí, za takovou pozornost rozhodně stojí,“ zdůvodňuje vznik nového webu Jan Dolínek, manažer nadačního fondu.

Již během letních prázdnin zveřejnil nadační fond svou výroční zprávu za rok 2006 a v září dále pokračuje v představování svých projektů nyní interaktivní formou prostřednictvím www stránek.

„Spuštění nové prezentace je další fází letošní malé komunikační kampaně. Zahájili jsme ji na jaře medializací hlavního sociálního projektu Krok do života, který se věnuje mladým lidem po jejich odchodu z ústavní péče,“ říká Mgr. Eva Kučerová, místopředsedkyně správní rady nadačního fondu Veolia a ředitelka marketingu, komunikace a IT společnosti Veolia Voda, která nadační fond zřídila a financuje.

„Budeme velmi rádi, pokud veřejnost náš web zaujme a stane se efektivním prostředníkem naší vzájemné komunikace. Do budoucna bychom rádi nové projekty připravovali s využitím poznámek či námětů přímo od obyvatel žijících v jednotlivých regionech ČR, kde nadační fond působí. Dobře si tedy zapamatujte novou internetovou adresu www.nfveolia.cz,“ uzavírá s úsměvem Jan Dolínek.

Pro další informace kontaktujte:
Jan Dolínek, manažer Nadačního fondu Veolia
Pařížská 11, 110 00 Praha 1
tel.: 222 321 648 fax: 222 231 650, mobil: 724 825 933
email: jan.dolinek@nfveolia.cz
web:

Nadační fond Veolia byl založen v roce 2003 společností Veolia Voda ČR za účelem osvěty a šíření informací zejména v oblasti životního prostředí, podpory výchovy a vzdělávání dětí a mládeže, ochrany životního prostředí, při vzdělávacích akcí a setkávání odborníků a v neposlední řadě za účelem silné podpory sociálních projektů.